Príď na Japonskú manikúru

http://kadernictvoivona.sk/wp-content/uploads/2017/03/japonska-manikura-960x300.png

JAPONSKÁ MANIKÚRA je známa tým že využíva prírodné zdroje ako dodať nechtom hladkosť a lesk vďaka špeciálnym pastám. Tie vytvoria na nechtoch glazúru, ktorá nechty ochráni pred štiepaním a lámaním pretože v nich udržiava lipidy.

Je efektívna pri slabých a poškodených nechtoch. Koreň nechtu dokáže po takomto ošetrení aj sám vytvárať kvalitné keratínové bunky, takže efekt nieje len okamžitý po vizuálnej stránke, ale aj dlhodobí čo sa týka vylepšenia kvality nechtov.

Na necht sa najprv aplikuje polosuchá pasta, ktorá pôsobí abrazívne, avšak s maximálne šetrným spôsobom. Táto pasta sa skladá z prírodnej horniny bentonit, ktorá obsahuje látky lipidového typu a zlúčeniny kremíka ktoré sú dôležité pre metabolizmus koreňa nechtov.

Následne sa na necht aplikuje prášok ktorý je zlúčeninou látok ktoré zvyšujú lesk a dodajú elasticitu. Prášok obsahuje včelí vosk a parafíny, ktoré nechty chránia. Zároveň sú v ňom aj glyceríny, phantenol a lanolín, kremík zinok a vitamíny, ktoré nechty regenerujú vitamíny A , E, H a provitamín B5.