Rovné vlasy

Profesionalita a taliansky štýl vo vlasovej starostlivosti. Alfaparf Milano je popredná talianska značka profesionálnych vlasových produktov. Prostriedky pre vlasovú starostlivosť, styling a farby na vlasy vyvíja už 30 rokov v spolupráci s poprednými svetovými kaderníkmi a salóny krásy.

Za každým produktom stoja tie najvyspelejšie technológie a hlboká znalosť trhu a potrieb vlasových profesionálov aj všetkých ostatných zákazníkov. Všetky produkty značky Alfaparf Milano sa vyznačujú tou najvyššou kvalitou vďaka dlhodobému výskumu a certifikovaným inováciám.

Ako už naznačuje meno jednej z najvýznamnejších módnych metropol na svete v jej názve, značka Alfaparf Milano je tiež zárukou sledovanie tých najhorúcejších trendov.

Alfaparf Milano, súčasť skupiny Alfaparf, skutočného medzinárodného magnáta na poli kozmetiky najvyšších štandardov, rozšírila svoju inšpiráciu talianskym štýlom a kreativitou do celého sveta.

Miliónom zákazníkov od Európy až po Áziu dodáva luxusnú starostlivosť o vlasy každého typu s okamžite viditeľnými a dlhotrvajúcimi účinkami. Profesionálny kaderníci na štyroch kontinentoch používajú najmodernejšie a najvyspelejšie stylingové produkty tejto značky.

Ak chcete dopriať svojim vlasom kvalitnú starostlivosť a moderné úpravu v talianskom štýle, nemôžete siahnuť vedľa, keď si vyberiete zo širokej ponuky šampónov, kondicionérov, regeneračných masiek, obnovujúcich sér, stylingových gélov, lakov, voskov a ďalších produktov značky Alfaparf Milano pre každú potrebu vašich vlasov.

Alfaparf Milano, to je každodenné úsilie o to, aby vaše vlasy dostávali len to najlepšie. V spolupráci s vlasovými profesionálmi z celého sveta. Hrdo a s vášňou …

Alfaparf Milano – Lisse Design Keratin Therapy – hĺbkovo čistiaci šampón pre všetky typy vlasov

Zloženie:

 • kera-Collagen komplex – komplex na báze hydrolyzovaného proteínu a kvaternizovaného kolagénu garantuje dlhotrvajúce uhladenie, s pomocou tepla remodelujú dispozície keratínových reťazcov vlasu a narovnáva ich, aby získali charakteristickú hladkú formu
 • babasový olej – vzácny amazonský olej má zjemňujúce vlastnosti, vlasy sú hebké, jemné a lesklé

Typ vlasov:
Vhodné pre všetky typy vlasov, vrátane farbených.

Popis:

Hĺbkovo čistiaci šampón Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy perfektne očistí vaše vlasy od nečistôt, stylingových prípravkov a mastnoty a pripraví ich na progresívne dlhodobé urovnanie. Oslňuje hladkými vlasmi až po dobu niekoľkých mesiacov. Prípravok neobsahuje formaldehyd, parabény, soli ani sulfáty. Prípravok má zároveň schopnosť perfektne vyhladiť vlasové vlákno. Už sa nemusíte obávať vlhkého počasia a nepríjemného vlnenia vlasov. Bohatá zmes šampónu otvára kutikulu vlasov, a tak je hĺbkovo vyživuje, chráni zvnútra aj zvonku a intenzívne hydratuje.

Účinky:

 • pri pravidelnom používaní budú vlasy hladké až po dobu 3 mesiacov
 • zanecháva hodvábne jemné vlasy
 • eliminuje krepovatenie
 • hĺbkovo čistí
 • uhladzuje vlasové vlákno
 • dodáva vlasom prirodzený lesk

Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy hĺbkovo čistiaci šampón pre všetky typy vlasov

Zloženie:

 • kera-Collagen komplex – komplex na báze hydrolyzovaného proteínu a kvaternizovaného kolagénu garantuje dlhotrvajúce uhladenie, s pomocou tepla remodelujú dispozície keratínových reťazcov vlasu a narovnáva ich, aby získali charakteristickú hladkú formu
 • babasový olej – vzácny amazonský olej má zjemňujúce vlastnosti, vlasy sú hebké, jemné a lesklé

Typ vlasov:
Vhodné pre všetky typy vlasov, vrátane farbených.

Popis:

Hĺbkovo čistiaci šampón Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy perfektne očistí vaše vlasy od nečistôt, stylingových prípravku a mastnoty a pripraví ich na progresívny dlhodobé urovnaní. Oslňujte hladkými vlasmi až po dobu niekoľkých mesiacov. Prípravok neobsahuje formaldehyd, parabény, soli ani sulfáty. Prípravok má zároveň schopnosť perfektne vyhladiť vlasové vlákno. Už sa nemusíte obávať vlhkého počasia a nepríjemného vlnenia vlasov. Bohatá zmes šampónu otvára kutikulu vlasov, a tak je hĺbkovo vyživuje, chráni zvnútra aj zvonku a intenzívne hydratuje.

účinky:

 • pri pravidelnom používaní budú vlasy hladké až po dobu 3 mesiacov
 • zanecháva hodvábne jemné vlasy
 • eliminuje krepovateniu
 • hĺbkovo čistí
 • uhladzuje vlasové vlákno
 • dodáva vlasom prirodzený lesk

Alfaparf Milano – Lisse Design Keratin Therapy – krém pre tepelnú úpravu vlasov

Zloženie:
Kera-Collagen komplex – komplex na báze hydrolyzovaného proteínu a kvaternizovaného kolagénu garantuje dlhotrvajúce uhladenie, s pomocou tepla remodeluje dispozície keratínových reťazcov vlasu a narovnáva ich, aby získali charakteristickú hladkú formu.

Typ vlasov:
Vhodné pre poškodené vlasy.

Popis:
Krém pre tepelnú úpravu vlasov Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy je ďalším krokom v procese šetrného narovnanie vlasov. Prípravok chráni vlasy pred teplom a zároveň ich zacelí a uľahčí tak rozčesávanie. Prípravok je maximálne šetrný, neobsahuje sulfáty ani parabény. Krém pre tepelnú úpravu vlasov Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy pripraví vlasy pre štvrtý krok procesu narovnávania vlasov.

Účinky:

 • vyhladzuje vlasové vlákno
 • zaceľuje poškodenie a pórovitosť
 • zjednodušuje kefovanie
 • zmäkčuje vlasové vlákno
 • chráni pred vplyvom tepla

Alfaparf Milano – Lisse Design Keratin Therapy –  rehydratačný maska pre všetky typy vlasov

Zloženie:
keratín – dodáva vlasom späť zdravie, silu, lesk a hebkosť, uhladzuje vlnitá a porézny vlasové vlákna, vyživuje ich a chráni

Typ vlasov:
Pre všetky typy vlasov.

Popis:
Rehydratačná maska ​​Alfaparf Milano Lisse Design Keratin Therapy je určená pre zdravú a prirodzenú krásu vlasov. Dokonale regeneruje vlasové vlákna a navracia im ich pružnosť i silu. Vlasy zostávajú po použití masky zdravé, plné energie a krásne lesklé. Ľahko sa rozčesávajú a sú pripravené na vytvorenie účesu, ktorý sa ľahko tvaruje. Nádherný lesk vlasov dodá vášmu tvári mladistvejší výraz, ktorého si všimne aj vaše okolie. Maska Lisse Design Keratin Therapy regeneruje poškodený vlas tým, že opraví a prestaví jeho štruktúru. Rekonštruuje vlasy zvnútra von, poškodené vlasy perfektne ošetrí a odstráni tak ich nežiaduce lámaniu. Živiny preniknú do vnútornej štruktúry vlasu, kde ho hydratujú a poskytujú dlhotrvajúci regeneračný efekt. Kvalitatívna zmena vlasových vlákien je skutočne viditeľná. Luxusná vlasová starostlivosť Lisse Design Keratin Therapy predstavuje dokonalosť a taliansky štýl. Obsahuje najnovšie trendy vlasovej módy, jej kvalitu využívajú najnáročnejšie stylisti po celom svete. Aj vaše vlasy si zaslúžia tú najlepšiu starostlivosť. Zaobstarajte si rehydratačný masku a zabudnite na nevzhľadné a unavené vlasy!

Účinky:

 • dokonale regeneruje vlasové vlákna
 • navracia vlasom ich pružnosť a silu
 • vlasy zostávajú zdravé a plné energie
 • dodáva vlasom krásny lesk a mladistvejší výraz
 • vlasy sa ľahko rozčesávajú a sú pripravené na vytvorenie účesu